Elektryczny Chopper® 100km/h 7000W Model: SILENCE S01

RABAT 20%
Bateria litowa:
Producent: SILENCE
Gwarantowany okres: 24 miesiące
Kod produktu: SILENCE S01
Dostępność: 1 na magazynie u dostawcy
16 320.83 Cena netto
19 585.00 ilošč
Pierwotna cena 24 481.25, Rabat 20 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Marka Silence
Model S01
Prędkość 100 km/hod
Zasilanie 230 V
Waga 115 kg

 

Akumulator LiFePo4 (LFP)
Żywotność baterii co najmniej 1 000 cykli
Zasięg homologowany 147 km
Zasięg w mieście 120 km
Czas ładowania max. 6 godzin

 

SPECYFIKACJA

Silence S01 to potężna i zaawansowana technologicznie hulajnoga elektryczna, wyprodukowana przez hiszpańską firmę na rynek europejski, dedykowana ekologicznej mobilności w mieście.
S01 należy do kategorii do 125cm3 - wystarczająca kategoria VO B
Skuter wyposażony jest w mocny silnik elektryczny montowany w tylnym kole o mocy max 7KW (11KW), prędkość ograniczona do max. 100 km/h Przyspieszenie 0-50 km/godz. 3,8 sekundy.
Cztery tryby jazdy: ECO, CITY, SPORT i REVERSE.
Hulajnoga SILENCE S01 posiada potężną wymienną baterię litową o mocy 5,6 KW o zasięgu 147 km. Bateria wyposażona jest w mobilny system ułatwiający transport baterii. Skuter posiada system równoważenia baterii (BBS), który zapewnia długą żywotność baterii i bezpieczeństwo.

 

Akumulator posiada wbudowaną ładowarkę o mocy 600 W, która umożliwia ładowanie akumulatora w ciągu 6 godzin.

Akumulator można doposażyć w konwerter 230V o mocy 700W i używać go w systemie off-grid do ładowania smartfona, tabletu, laptopa, obsługi telewizora czy lodówki 90L. To sprawia, że ​​bateria jest uniwersalna.
Akumulator ma wbudowaną grzałkę 55 W, która pozwala na podgrzanie akumulatora przed ładowaniem, co poprawia ładowanie w ekstremalnie zimnych warunkach. Wydłuża również żywotność baterii, ponieważ ładowanie w ujemnych temperaturach skraca żywotność baterii.
Aby zwiększyć bezpieczeństwo drogich baterii, bateria posiada wbudowany lokalizator GPS, który pozwala na zdalne śledzenie baterii.
Żywotność baterii została potwierdzona na ponad 10 000 używanych skuterach w całej UE, gdzie skutery przejechały ponad 40 000 km, a akumulatory utrzymywały średnią pojemność 97%.

DUŻA PRZESTRZEŃ DO PRZECHOWYWANIA

Silence S01

Hulajnoga SILENCE S01 ma bardzo duży schowek pod siedzeniem, który pomieści dwa kaski.
Dużo uwagi poświęcono bezpieczeństwu. Skuter ma bardzo krótką drogę hamowania, a nisko położony środek ciężkości sprawia, że ​​hulajnoga jest bardzo łatwa w obsłudze i stabilna. Rozbudowany system czujników monitoruje wszystkie ważne części hulajnogi (silnik, akumulator i sterownik), zwiększając w ten sposób bezpieczeństwo.
Hulajnoga SILENCE S01 posiada tryb wsteczny (bieg wsteczny) oraz system odzyskiwania energii kinetycznej (KERS) czyli hamowania regeneracyjnego, w którym energia z hamowania jest zwracana do akumulatora. Hamowanie regeneracyjne zmniejsza zanieczyszczenie powietrza pyłem z hamulców tarczowych i jednocześnie oszczędza koszty energii.

 

INTELIGENTNY SKUTER

Hulajnoga SILENCE S01 to naprawdę inteligentna hulajnoga, wyposażona fabrycznie w aplikację do śledzenia lub udostępniania. Jeśli wyposażysz hulajnogę SILENCE S01 w mobilną kartę SIM 3G, możesz podłączyć ją do smartfona i zacząć udostępniać znajomym i rodzinie. Oprogramowanie zapewnia wiele funkcji, w tym nawigację, zabezpieczenie przed kradzieżą i udostępnianie. Jeśli hulajnoga SILENCE S01 nie jest wyposażona w kartę SIM, działa przez bluetooth i za pomocą aplikacji można odblokować miejsce do przechowywania i uruchomić hulajnogę. Oprogramowanie jest stale aktualizowane o nowe funkcje.

Silence S01